Grupa Erasmusa w Lublinie

20 lutego rozpoczęła się w naszej szkole wizyta nauczycieli i uczniów z Rumunii, Grecji, Hiszpanii, Turcji, Włoch i Polski w ramach realizacji programu międzynarodowego Erasmus+ „Developing inter and trans-curricular skills for 21-st century”.
Relacja w TVP Lublin o projekcie ERASMUS+ w naszej szkole
Na początek goście zostali przyjęci w ratuszu przez Sekretarza Prezydenta Lublina Andrzeja Wojewódzkiego, który przedstawił wszystkim zasady funkcjonowania samorządu lubelskiego ze szczególnym uwzględnieniem spraw oświatowych oraz odpowiadał na pytania gości. Następnie zwiedziliśmy Muzeum Archikatedralne, Stare Miasto oraz Kaplicę Świętej Trójcy oraz basztę na Zamku Lubelskim. Po obiedzie ostatnią rozrywką był pobyt na lodowisku i wspólna jazda na łyżwach. Wszystkim podobało się nasze miasto i z ciekawością oczekiwali kolejnych dni pobytu w Lublinie.