Zakończenie roku klas trzecich liceum

Dnia 28 kwietnia uczniowie klas trzecich liceum uroczyście zakończyli 3-letnią naukę w naszej szkole. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Związku Sybiraków Oddział w Lublinie: pan Janusz Pawłowski – prezes, pani Krystyna Świrniak-Mateuszuk – rzecznik, pan Jan Urniaż – sekretarz związku oraz pan Jerzy Jusis. Po raz pierwszy zabrzmiał Hymn Szkoły, do którego słowa i muzykę utworzyła p. Teresa Fiedorowicz. Pani dyrektor Urszula Łapińska-Łubniewska wręczyła dyplomy i nagrody wyróżniającym się uczniom. W końcowej części programu wiele emocji wzbudził test sprawdzający wiedzę uczniów, w którym padały oryginalne pytania i równie niecodzienne odpowiedzi. Pożegnalną piosenkę do melodii słynnej „Mamma mia” wykonały uczennica klasy 3al- Dominika Wójcik i uczennica klasy 2ag -Anna Sito.