Wiosenny Wyścig Językowy – fotorelacja

W dniu dzisiejszym z okazji organizowanego w naszej szkole Wiosennego Wyścigu Językowego gościliśmy uczniów klas trzecich lubelskich gimnazjów: Gimnazjum nr 14 im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II , Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza oraz Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej.

W konkursie wzięło udział 6 drużyn, które miały za zadanie dotrzeć do 4 zaznaczonych na mapie miejsc i rozwiązać różne ćwiczenia z wybranego przez siebie języka obcego: j. angielskiego , niemieckiego lub hiszpańskiego. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała rywalizacji, która była bardzo wyrównana. Wyniki konkursu są następujące:
I miejsce zajęła drużyna Gimnazjum nr 8 w składzie: Jakub Dolecki i Piotr Czarnecki, II miejsce uzyskała drużyna Gimnazjum nr 14: Mateusz Zaworski i Jakub Sałata a na III miejsce podium wskoczyli również uczniowie naszego gimnazjum: Jakub Słowik i Adrian Ostrowski.
Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody i upominki ufundowane przez ZS nr 10 oraz wydawnictwo językowe: Oxford University Press.
Serdecznie wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach językowych organizowanych przez naszą szkołę!