I i II miejsce dla naszego liceum w Wiosennym Azymucie Wojskowym oraz Turnieju Turystyczno Obronnym

Miło nam poinformować, że uczniowie naszego liceum z klasy 2 a zajęli I miejsce w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej w XXXVII Turnieju Turystyczno Obronnym, a także II miejsce w Marszach na Orientację w XXXX Wiosennym Azymucie Wojskowym.. W ogólnej klasyfikacji drużyna w składzie: Klaudia Konior, Wiktoria Jacak, Dominika Kokowicz zajęła III miejsce.

XXXVII Turniej Turystyczno-Obronny odbył się 20. maja, na terenie naszej szkoły. W konkurencjach: strzelanie z broni pneumatycznej, łuku i biegu na orientację, startowały drużyny reprezentujące XXVII Liceum Ogólnokształcące, VIII Liceum Ogólnokształcące i pięć drużyn harcerskich.
Gratulujemy!