Insta. Ling w naszej szkole

W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła kolejny już raz przystąpiła do Programu Insta.Ling dla Szkół.

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego.

Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie dzięki aplikacji Insta.Ling powtarzają je w dogodnym dla siebie momencie. Mogą wykonywać ćwiczenia w domu, autobusie czy podczas przerwy w szkole. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia.

Program był realizowany przez p. E. Błaziak i M. Bucoń (nauczycielki j. angielskiego), które otrzymały certyfikaty potwierdzające regularną pracę uczniów i nauczyciela.

Wielu uczniom ta metoda nauki słówek przypadła do gustu i już planują swój udział w kolejnej edycji programu Insta.Ling dla szkół.

Więcej informacji dostępnych na stronie: https://instaling.pl/