33.Pielgrzymka Maturzystów Archidiecezji Lubelskiej na Jasną Górę

Zgodnie z wieloletnią tradycją co roku uczniowie klas maturalnych naszej szkoły jeżdżą na Jasną Górę prosić Matkę Boską o łaski i pomoc w zdaniu matury. Tak było i w tym roku…W sobotę 23 września 2017 r. uczniowie z klasy maturalnej udali się na Jasną Górę, aby wspólnie modlić się u stóp Jasnogórskiej Pani. Duchowa moc tego miejsca sprawia, że wiele osób wybiera się właśnie do Częstochowy, dlatego i My postanowiliśmy ujrzeć ten cudowny obraz…Tradycyjnie już spotkanie młodzieży na Jasnej Górze rozpoczęło się w południe Drogą Krzyżową, a punktem centralnym była Msza święta w bazylice o godz. 15.30 pod przewodnictwem ks. Bpa Antoniego Długosza i Akt Zawierzenia maturzystów w opiekę Maryi. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domu.