Trzy razy 1 000 000 w XVI edycji „Chemionerów”

W XVI edycji Międzygimnazjalnego Konkursu „Chemionerzy” trzykrotnie mogliśmy oklaskiwać głośnymi brawami drużyny, które sięgnęły po najwyższą wygraną, czyli 1 000 000 punktów. W przerwie między zmaganiami oglądaliśmy przedstawienie pt. „Jak na Śląsku energię oszczędzano?”, słuchaliśmy piosenek śpiewanych przez uczennice klasy 3a gimnazjum. Nie mogło zabraknąć również słodkiego poczęstunku. Na zakończenie konkursu, dyrektor Zespołu szkół nr 10 w Lublinie, pani Urszula Łapińska – Łubniewska wręczyła nagrody i pamiątkowe dyplomy dla uczestników konkursu.
Relacja w Nowym Tygodniu
A tak prezentują się wyniki dzisiejszych zmagań:
I miejsce
Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie – 1 000 000 punktów
skład zespołu: Marek Lisowski, Monika Kamińska
Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej w Lublinie – 1 000 000 punktów
skład zespołu: Alicja Bielińska, Martyna Chojniak
Gimnazjum nr 24 w Lublinie – 1 000 000 punktów
skład zespołu: Jakub Stańczyk, Julia Madejczyk
II miejsce
Gimnazjum nr 24 w Lublinie – 125 000 punktów
skład zespołu: Olga Smarzewska, Jakub Stańczyk
III miejsce
Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie – 20 000 punktów
skład zespołu: Milena Łukasiewicz, Marek Lisowski