Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

„Wakacje, znowu są wakacje”! Dziś zakończyliśmy rok szkolny i rozpoczęliśmy wyczekiwany przez każdego ucznia okres wakacji.

Zakończenie roku szkolnego świętowaliśmy wraz z przybyłymi na tę okazję zaprzyjaźnionymi z naszą szkołą gośćmi, na czele z panem Januszem Pawłowskim, Prezesem Związku Sybiraków Oddział w Lublinie, a także członkami Związku. Podczas uroczystej akademii pani dyrektor Urszula Łapińska – Łubniewska przypomniała nam najważniejsze chwile upływającego roku szkolnego, gratulowała wyników i osiągnieć oraz życzyła miłych, bezpiecznych wakacji i udanego wypoczynku. Pani dyrektor wręczyła nagrody i pamiątkowe dyplomy uczniom, którzy wyróżnili się w nauce, a także w różnorakich konkursach.
W piękny sposób pożegnali się z nami uczniowie klasy trzeciej naszego gimnazjum. Trzecioklasiści wspominali wspólnie spędzone trzy lata, a swoje podziękowania i życzenia wyrażali za pomocą wierszy i piosenek. Na koniec wszyscy uczniowie klasy 3a zaśpiewali wspólnie piosenkę, którą zadedykowali swojej wychowawczyni, p. Marii Kamoli.