Wiktor finalistą międzynarodowego konkursu!

Wiktor Wszoła został jednym z 48 finalistów międzynarodowego konkursu z j. angielskiego EngRead w Debreczynie na Węgrzech.

W konkursie wzięło udział 560 osób z wielu krajów. Droga do finału nie była łatwa. Najpierw Wiktor przeczytał jedną z proponowanych książek w j. angielskim i rozwiązał test online. Po zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu wykonał prezentację na temat przeczytanej książki. Wiele radości wywołało zaproszenie Wiktora oraz nauczycielki p.Magdaleny Bucoń do wzięcia udziału w finale konkursu, podczas którego Wiktor musiał zaprezentować ustnie wybraną książkę przed międzynarodowym jury i publicznością. Nie było to łatwe zadanie, ale Wiktor poradził sobie bardzo dobrze.
Gratulujemy sukcesu!

Mój wyjazd i udział w konkursie uważam za bardzo udany. Miałem okazję porozmawiać po angielsku oraz zwiedzić piękne węgierskie miasto. Wycieczka byłaby jeszcze lepsza gdyby nie było takiego mrozu (co widać na jednym ze zdjęć). Mimo to, była to świetna przygoda.
Wiktor