Warszawa ostatnim punktem wizyty grupy Erasmus+

W dniu dzisiejszym grupa Erasmus+ udała się na wycieczkę edukacyjną do Warszawy. Pierwszym punktem zwiedzania było Centrum Nauki Kopernik. Następnie wszyscy udaliśmy się na zwiedzanie Starego Miasta. Pomimo chłodu i padającego deszczu wszyscy byli zadowoleni.

UMCS kolejnym punktem wizyty grupy ERASMUS+

Dzisiejszego dnia grupa Erasmus+ miała okazję uczestniczyć w interesujących ćwiczeniach i doświadczeniach z fizyki oraz chemii, a także warsztatach z informatyki, które przygotowali specjalnie dla nich pracownicy Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Po obiedzie grupa udała się do Centrum Języka i Kultury Polskiej dla Polonii i Cudzoziemców, gdzie uczyli się śpiewać polskie piosenki.

Uroczystość otwarcia projektu Erasmus+

Dzisiejszego dnia społeczność naszej szkoły oraz uczniowie i nauczyciele z Rumunii, Grecji, Hiszpanii, Turcji, Włoch i Polski, a także zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystości otwarcia Międzynarodowego projektu Erasmus+ „Developing inter and trans-curricular skills for 21-st century”. Relacja w TVP 3 Lublin Relacja z uroczystości – MadeMedia Pronews

Grupa Erasmusa w Lublinie

20 lutego rozpoczęła się w naszej szkole wizyta nauczycieli i uczniów z Rumunii, Grecji, Hiszpanii, Turcji, Włoch i Polski w ramach realizacji programu międzynarodowego Erasmus+ „Developing inter and trans-curricular skills for 21-st century”. Relacja w TVP Lublin o projekcie ERASMUS+ w naszej szkole Na początek goście zostali przyjęci w ratuszu przez Sekretarza Prezydenta Lublina Andrzeja […]

Uczniowie naszego liceum w Szkole Podstawowej nr 51

Na zaproszenie p. dyrektor Marianny Olszańskiej wystąpiliśmy w Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie. Koncert „Pamięci Zesłańców Sybiru” spotkał się z gorącym przyjęciem uczniów, nauczycieli, dyrekcji oraz przybyłych na uroczystość Sybiraków.