W ferie na strzelnicę

W poniedziałek 2 stycznia 2015r. od godz. 9.30 do 11.00 uczniowie z naszej szkoły i ze Szkoły Podstawowej nr 46 będą mogli wziąć udział w ćwiczeniach na strzelnicy szkolnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Apel podsumowujący I semestr

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE I ZACHOWANIU Gimnazjum nr 8 1a gim Ostrowski Adrian 4,57 wzorowe 1b gim Czarnecki Piotr 4,57 wzorowe 2a gim Obara Wiktoria 4,40 wzorowe 1b gim Zielińska Emilia 4,36 wzorowe 2b gim Nowak Emilia 4,33 wzorowe 3b gim Malec Julia 4,25 wzorowe 3a gim Oleksak Michał 4,20 dobre 1b gim Zarzyka […]

„Baśń o stalowym jeżu” dla uczniów z SP nr 46

Na ulicy Czterech Wiatrów Niedaleko Bonifratrów Do zachodnich ścian przytyka Sklep Magika Mechanika… Tym razem nasz Szkolny Teatr Dziesięciu. Na Łęgach przedstawił Baśń o stalowym jeżu Jana Brzechwy. Zaproszeni zostali goście z sąsiedztwa – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 46.

Nauczycielki wolontariuszki w świetlicy SP nr 46

Chyba skądś znamy te panie w karnawałowych maskach… To przecież nasze nauczycielki wolontariuszki (p. Jolanta Kociuba i p. Magdalena Bylina) z dzieciakami ze świetlicy SP nr 46! Karnawał trwa w najlepsze. Zobaczcie jak w środę 28 stycznia bawiły się dzieci razem z wolontariuszkami.

Obiady w czasie ferii zimowych

Urząd Miasta Lublin informuje, iż podobnie jak w latach ubiegłych w okresie ferii zimowych tj. w okresie od 2 do 13 lutego 2015 r. będą prowadzić swoją działalność stołówki w wybranych szkołach, dla których miasto Lublin jest organem prowadzącym. Wykaz szkół, w których stołówki będą funkcjonować w okresie ferii zimowych 2015 r.

Zebrania z rodzicami

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów Gimnazjum nr 8 oraz XXVII Liceum Ogólnokształcącego na zebrania z wychowawcami klas i nauczycielami w dniu 22 października 2015r. (czwartek) o godz. 17.30.

Dzień Bezpiecznego Komputera – szkolny etap za nami

16 stycznia, w piątek, odbył się szkolny etap Regionalnego Konkursu „Dzień Bezpiecznego Komputera”. Była to już XI edycja. W wyniku eliminacji do drugiego etapu zakwalifikowali się: * z gimnazjum – Piotr Czarnecki kl. 1b – Piotr Mącik kl. 3b – Kamil Łysiak kl. 2b * z liceum – Robert Kołbum kl. 3a – Tomasz Kubicki […]

Rozśpiewane odwiedziny w „Betanii”

W poniedziałek 12 stycznia kolejny już raz grupa wolontariuszy wraz z opiekunami odwiedziła podopiecznych Domu Pomocy Społecznej Betania. Wspólnie śpiewaliśmy tradycyjne kolędy i pastorałki oraz współczesne m.in. On jest królem. Ta świąteczna piosenka także bardzo podobała się naszym słuchaczom.

Wolonatariusze z 1bg w akcji

Po raz kolejny wolontariusze z Gimnazjum nr 8 uczą i bawią dzieci ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 46 w Lublinie. Tym razem pomocy w odrabianiu pracy domowej dzieciom udzielali wolontariusze: Karolina Pardyka i Jakub Dolecki z klasy 1b Gimnazjum nr 8.