Rekrutacja do gimnazjum – dostarczanie świadectw

Terminy dotyczące rekrutacji do gimnazjum: 1 lipca (piątek) godz. 10.00 – opublikowanie list uczniów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do gimnazjum od 1 lipca do 19 lipca – przyjmowanie oryginałów świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenia OKE, czyli potwierdzenie przez kandydatów woli podjęcia nauki w gimnazjum 21 lipca – podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i […]

Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie

Miło nam poinformować o sukcesie dwóch uczniów z klasy 3 b gimnazjum. Kamil Łysiak zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Ortograf”, natomiast Paweł Farbiś zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Kreator”. Gratulujemy!

Wyróżnienie w konkursie plastycznym

Adrian Ostrowski z klasy II a gimnazjum otrzymał wyróżnienie za pracę plastyczną w konkursie pt: „1050-lecie Chrztu Polski – jego dziedzictwo i znaczenie dla Polski i Lublina”. Gratulujemy !!!

Nasi wolontariusze z wizytą w Betanii

Kolejny już raz nasi wspaniali wolontariusze odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej Betania. Tym razem przedstawili mieszkańcom scenkę ekologiczną „Pomieszanie epok”, dziewczynki zaśpiewały kilka piosenek. Adrian poczęstował wszystkich ciastem, które upiekł specjalnie na tę okazję, a na koniec wszyscy razem, na prośbę mieszkańców Betanii, zaśpiewaliśmy „Barkę”.