Wspaniałych wakacji!

Po roku wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany czas wakacji. Życzymy wszystkim słonecznego, radosnego i bezpiecznego wypoczynku, pełnego radosnych wrażeń i przygód.

Nasi wolontariusze z wizytą w DPS Betania

We środę 12 czerwca nasi wspaniali wolontariusze w ramach obchodów Lubelskich Dni Seniora odwiedzili mieszkańców Domu Opieki Społecznej „Betania”. Nasi uczniowie przekazali seniorom samodzielnie wykonane materiałowe tulipany. Odwiedziny były okazją do wspomnień i rozmów o tym jak kiedyś spędzano wakacje oraz jak dawniej ludzie pracowali i odpoczywali.

Jak nie czytam, jak czytam.

Przynajmniej jedną książkę przeczytało w zeszłym roku jedynie 37% Polaków. My chcemy to zmienić! Jak nie czytam, jak czytam to największa ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa. I my dzisiaj wzięliśmy w niej udział. Każdy uczestnik wziął ze sobą ważną dla siebie książkę i wspólnie czytaliśmy. Spróbujcie odnaleźć się na wspólnej fotografii:)

XVII edycja Konkursu „Chemionerzy” – zapraszamy

4 czerwca 2019 r. o godz. 9.00 w siedzibie naszej szkoły odbędzie się XVII edycja Konkursu „Chemionerzy”. Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów! Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2019 r. Regulamin Chemionerzy Karta zgłoszenia – Chemionerzy ZGODA NAUCZYCIELA OPIEKUNA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Najlepsi w kaligrafii

Finalistami tegorocznego Konkursu O Złote Pióro Dyrektora Zespołu Szkół nr 10 w Lublinie w kategorii kaligraficznej zostali: I miejsce Julia Nowak klasa 1al II miejsce Renata Wójcik klasa 3ag III miejsce Magdalena Sito klasa 3ag Gratulujemy!

Egzamin gimnazjalny za nami

Gimnazjaliści napisali już swoje egzaminy. W dniach 15-17 kwietnia zmagali się z testami z języka polskiego, historii, matematyki, przedmiotów przyrodniczych i języka obcego. Teraz czekamy już tylko na wyniki:)

Radosnych Świąt!

Obudził się ze snu strasznego, Zmartwychwstał i zbawił nas ludzi, Wielkanoc, Wielkanoc, Wielkanoc, Pan Jezus zmartwychwstał dla ludzi. Krystyna Świrniak – Mateuszuk, z tomiku „Sto wierszy” Niech Święta Wielkanocne będą pełne wiosennej radości, nadziei, wiary i miłości oraz rodzinnego ciepła, spokoju i szczęścia. W imieniu społeczności Zespołu Szkół nr 10 w Lublinie Dyrektor Urszula Łapińska-Łubniewska