Konkurs ekologiczny „LOP kontra elektrośmieci”

Pozbądź się śmieci – zbieraj pieniądze na nagrodyWitamy,mamy przyjemność poinformować, że rozpoczynamy, kolejną III edycję Konkursu Ekologicznego „LOP kontra elektrośmieci” organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody wspólnie z firmą recyklingową Serwisownia Sp. z o.o. oraz we współpracy z Zakładem Przetwarzania Terra Recycling.

DZIĘKUJEMY wszystkim tym szkołom i przedszkolom, które już przyłączyły się do naszego Konkursu!!! Cieszymy się z owocnej współpracy i liczymy na więcej.

ZAPRASZAMY wszystkie te placówki, które jeszcze nie zgłosiły się do Konkursu. Chrońmy wspólnie nasze środowisko lokalne. Pozbądźmy się nielegalnych wysypisk odpadów elektrycznych i elektronicznych.

Konkurs skierowany jest do wszystkich szkół i przedszkoli na terenie całego kraju. Trzecia edycja konkursu potrwa od 1 października 2012 do 31 stycznia 2013 roku. W tym czasie szkoły i przedszkola mogą zbierać elektrośmieci: komputery, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, telefony stacjonarne i komórkowe, ładowarki, zasilacze, baterie, kable, mały i duży sprzęt AGD, zabawki na prąd i na baterie i inne sprzęty działające na prąd i na baterie. Konkurs ma charakter ciągły,więc palcówki mogą zgłaszać się w każdym momencie trwania Konkursu.

Placówki NIE ponoszą żadnych kosztów odbioru i utylizacji elektrośmieci, ponadto każda szkoła/przedszkole OTRZYMA nagrodę, której wartość uzależniona jest od ilości i jakości zebranego sprzętu.

Zachęcamy do zaangażowania w zbiórkę środowisko lokalne (Urzędy Gmin, Starostwa, okoliczne firmy, mieszkańców), tak aby jak najmniej odpadów elektrycznych trafiało na nielegalne wysypiska śmieci lub do naszych lasów. Wystawiamy wszystkie potrzebne placówkom, instytucjom i firmom zaświadczenia o utylizacji, Karty Przekazania Odpadów oraz protokoły.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie Państwo na stronach: www.lop.org.pl orazwww.oddajelektrosmieci.pl.

Wszelkie dodatkowe informacje udzielamy pod nr tel. 22 225 29 30-31 lub 601 28 16 77. Chęć udziału w konkursie oraz wszelkie zapytania można kierować na adres:konkurs.lop@serwisownia.pl. Zapraszamy!

W załączniku przesyłamy nowy Regulamin Konkursu oraz Formularz Zgłoszeniowy.

Placówki, które zgłosiły się do I i II edycji nie muszą wypełniać nowego Formularza, wystarczy deklaracja ustna lub mailowa.

Będziemy wdzięczni za wypełnienie Formularza elektronicznie i bezpośrednie przesłanie go na nasz adres e-mail (ze względu na dbałość o nasze środowisko, prosimy NIE przesyłać Formularza faxem lub pocztą)

Terminy odbioru elektrośmieci będą ustalane indywidualnie.
______________________________________________________________________

Zespół koordynacji Konkursu ekologicznego „LOP kontra elektrośmieci”
organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody i firmę Serwisownia Sp. z o.o.
______________________________________________________________________
tel. 22 225 29 30 lub 22 225 29 31
tel. kom. 601 28 16 77
e-mail: konkurs.lop@serwisownia.pl
adres korespondencyjny:
Serwisownia Sp. z o.o.
ul. Wólczyńska 133
01-919 Warszawa
nr w Rejestrze GIOŚ: E0000015PZ
NIP 525-23-27-097, REGON140081139
KRS 0000230436 – XII Sąd Gospodarczy w Warszawie
Kapitał Zakładowy 120.000PLN