Osiągnięcia 2004/2005

Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych:

Laureaci konkursów przedmiotowych

chemiczny                 Piotr Olejarz, nauczyciel: Jolanta Kociuba
chemiczny                 Maciej Małysz, nauczyciel: Jolanta Kociuba
matematyczny          Piotr Olejarz, nauczyciel: Andrzej Giszczak
języka angielskiego   Małgorzata Zioło, nauczyciel: Beata Szymajda

Finaliści konkursów przedmiotowych

Etap okręgowy:

historyczny               Anna Rentflejsz, nauczyciel: Cezary Dmowski

biologiczny               Piotr Olejarz, nauczyciel: Beata Kosecka
biologiczny               Paweł Malik, nauczyciel: Beata Kosecka

matematyczny          Aneta Kulawiuk, nauczyciel: Urszula Kasprzak
matematyczny          Kinga Pogorzelska, nauczyciel: Andrzej Giszczak
matematyczny          Anna Świdzińska, nauczyciel: Jolanta Przewęda


języka angielskiego   Katarzyna Duda, nauczyciel: Marzena Korniak
języka angielskiego   Maciej Małysz, nauczyciel: Marzena Korniak
języka angielskiego   Maciej Sadlak, nauczyciel: Marzena Korniak
języka angielskiego   Monika Altmajernauczyciel Monika Sawicka

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”
KRZYSZTOF KAPAŁA, nauczyciel: Krystyna Lenartowicz

IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”
KRZYSZTOF KABAŁA, nauczyciel: Barbara Skiba

„Matematyka dla wszystkich”
DANIEL CZABAN, KAROL NADER, GRZEGORZ ZAKRZEWSKI, BRUNO BABIŃSKI, KRZYSZTOF KAPAŁA 
nauczyciel: Barbara Skiba

Konkursy międzyszkolne

INEZ LEWANDOWSKA
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorsko- Krasomówczym „Życie i twórczość Grażyny Chrostowskiej- lubelskiej poetki pokolenia Kolumbów”
nauczyciel Grażyna Tkaczyk

MAGDALENA KACZYŃSKA 
III miejsce w Konkursie literackim „Zielone Pióro”
nauczyciel Maria Stępień

Osiągnięcia sportowe

Paulina Tymicka, Kinga Pogorzelska, Beata Koprowska, Małgorzata Siemińska, Agata Stępnik
I miejsce w Jesiennych Biegach Przełajowych o puchar „Targu pod Zamkiem”
opiekun p. Anna Dubielis

PaulinaTymicka
I miejsce w biegu na 300 m oraz na 200 m
 w Czwartkach Lekkoatletycznych 2004

PaulinaTymicka
II miejsce w Czwartkach Lekkoatletycznych 2004 w biegu na 100 m

III miejsce
W Mistrzostwach Powiatowych Miasta Lublin w Tenisie Stołowym Chłopców
opiekun: p. Małgorzata Świst


IV miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
Agata Stępnik, Beata Kobuz, Żaklina Tubek, Ewelina Tustanowska, Agnieszka Janusz,
Angelika Barańczuk,Kinga Pogorzeliska, Małgorzata Siemińska, Beata Koprowska,
Weronika Grabowska, Ewelina Osik, Agata Głos, Natalia Naderewicz

opiekun p. Anna Dubielis

VII miejsce Sztafety Pływackie Chłopców
Cezary Mordel, Michał Kostrzewa, Grzegorz Mirosław, Tomasz Chłopek, Michał Jacyniuk,
Paweł Kruk, Jakub Chudziutko, Jakub Rynkiewicz, Paweł Ostrowski, Kamil Cięszczyk

opiekun p. Ewa Ryczek

IX miejsce Sztafety Pływackie Dziewcząt
Katarzyna Brzozowska, Patrycja Koma, Magda Mróz, Aleksandra Pietrzyk, Dagmara Lech,
Aneta Lesiewicz, Ewelina Rybak, Magdalena Maciejuk, Agnieszka Mazurek, Weronika Grabowska

opiekun p. Ewa Ryczek

XII miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców 
Paweł Malik, Maciej Małysz, Paweł Ostrowski, Marcin Jaszczuk, Krzysztof Kapała, Rafał Wawrzycki,
Kamil Skotnicki, Arkadiusz Strużek, Paweł Bielak, Piotr Kot, Kordian Bogdański
opiekun p. Iwona Powęzka

Jesienne Biegi Przełajowe Chłopców
Piotr Kot, Paweł Malik, Maciej Małysz, Sebastian Strug, Michał Jacyniuk

opiekun p. Jadwiga Skawińska

Wyróżnienia

W konkursach recytatorskich:

Anna Jaruga
Konkurs literacki „Zielone pióro”, nauczyciel p. Jolanta Migdał

Agaty Stępniak
Konkurs Recytatorsko -Krasomówczy, nauczyciel p. Elżbieta Mielecka

W innych konkursach:

Paulina Sachar
Konkurs „Ludzie z AIDS to tacy sami jak my”, nauczyciel p. Beata Kosecka

Marzena Radkiewicz 
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ja też jestem Europejczykiem”, opiekun: Alina Hładyniuk

Konkursy wewnątrzszkolne:

Celina Suwałowska
I miejsce „Najpiękniejszy stroik świąteczny”
nauczyciel p. Danuta Steć

Katarzyna Świderska
I miejsce
 „Konkurs Bożonarodzeniowy” w języku niemieckim
nauczyciel – p. Barbara Strąkowska-Szymbor