Osiągnięcia 2005/2006

Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych:

Laureaci konkursów przedmiotowych:

informatyczny             Damian Nazaruk, opiekun: Grażyna Polakowska- Łaszkiewicz

Finaliści konkursów przedmiotowych

Etap okręgowy:

literacko-czytelniczy        Beata Młynarska
krasomówczy                   Magdalena Kaczyńska

Etap szkolny:

języka polskiego         Aleksandra Rybaczek, opiekun: Maria Stępień
języka polskiego         Paulina Paluch, opiekun: Alina Bort
języka polskiego         Aneta Jarka, opiekun: Joanna Łoś
języka polskiego         Barbara Szymanek, opiekun: Joanna Łoś

języka angielskiego     Grzegorz Szafrański, opiekun: Małgorzata Wrona
języka angielskiego     Katarzyna Krawczyk, opiekun: Małgorzata Wrona

historyczny                  Aleksandra Kiczuk, opiekun: Dariusz Rał
historyczny                 Karol Głaz, opiekun: Dariusz Rał
historyczny                 Paweł Królikowski, opiekun: Dariusz Rał
historyczny                 Aleksandra Rybaczek, opiekun: Dariusz Rał

geograficzny               Grzegorz Szafrański, opiekun: Elżbieta Kurzyna

biologiczny                 Paulina Paluch, opiekun: Beata Kosecka
biologiczny                 Katarzyna Gęca, opiekun: Beata Kosecka
biologiczny                 Paweł Ostrowski, opiekun: Beata Kosecka
biologiczny                 Dorota Tarkowska, opiekun: Beata Kosecka
biologiczny                 Katarzyna Sikora, opiekun: Ewa Cybulak
biologiczny                 Agnieszka Długosz, opiekun: Ewa Cybulak
biologiczny                 Karolina Zlot, opiekun: Ewa Cybulak

fizyczny                     Katarzyna Sikora, opiekun: Irena Lisek
fizyczny                     Agnieszka Długosz, opiekun: Irena Lisek
fizyczny                     Karolina Zlot, opiekun: Irena Lisek

chemiczny                  Katarzyna Sikora, opiekun: Jolanta Kociuba
chemiczny                  Agnieszka Długosz, opiekun: Jolanta Kociuba
chemiczny                  Karolina Zlot, opiekun: Jolanta Kociuba

informatyczny             Paulina Paluch, opiekun: Grażyna Polakowska-Łaszkiewicz

konkurs matematyczny „Alfik”       Karol Głaz, nauczyciel: Jolanta Przewęda
konkurs matematyczny „Alfik”       Agnieszka Kulawiuk, nauczyciel: Krystyna Lenartowicz
konkurs matematyczny „Alfik”       Filip Paluszek, nauczyciel: Krystyna Lenartowicz

Konkursy międzyszkolne

 

Piotr Czajkowski
IV miejsce w konkursie „Polska w czasach potopu szwedzkiego”
nauczyciel: Beata Nowak-Przech

Mateusz Jaroszewski
II miejsce w konkursie „Polska w czasach potopu szwedzkiego”
nauczyciel: Beata Nowak-Przech

Agata Stępniak
I miejsce w konkursie poetycko-krasomówczym „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej”
nauczyciel: Małgorzata Gąszczyk

Magdalena Kaczyńska
III miejsce w konkursie poetycko-krasomówczym „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej”
nauczyciel: Maria Stępień

Paulina Mrozik
udział w finale konkursu literackiego ” Rok polsko-niemiecki”
nauczyciel: Maria Stępień

Joanna Kuszewska; Marcin Szabłowski
I miejsce w konkursie „My Lublinianie – Profesorowie Lubelskich Uczelni”

 

Osiągnięcia sportowe

Kamil Rodak
I miejsce w Czwartkach Lekkoatletycznych dla
nauczyciel: Jadwiga Skawińska

Adrian Pacek
II miejsce w Czwartkach Lekkoatletycznych dla
nauczyciel: Jadwiga Skawińska

Maria Lewandowska, Joanna Drabik, Karolina Chudyga, Ilona Mrozik, Ewelina Taracha,
Olga Mitrus, Karolina Dejko, Karolina Pasik, Agnieszka Waluda
II miejsce w turnieju halowym piłki nożnej
nauczyciel: Zbigniew Bartnik

Krzysztofa Ostrowskiego
III miejsce w Czwartkach Lekkoatletycznych

Monika Lewandowska
IX miejsce w zawodach pływackich
nauczyciel: Jadwiga Skawińska

Piotr Pyszniak
zawody sportowe
nauczyciel: Anna Dubielis

Łukasz Urbaś
zawody sportowe
nauczyciel: Krzysztof Stańczyk

Wyróżnienia

Irena Poleszak
konkurs plastyczny „Życie bez alkoholu”
nauczyciel: Alina Hładyniuk

Agnieszka Kordyga
konkurs na witraż okienny organizowany przez Klub”Błonie”

Konkursy wewnątrzszkolne

Karolina Chudyga
I miejsce w konkursie wiedzy o AIDS
nauczyciel: Beata Nowak-Przech

Agnieszka Kierepka
I miejsce w konkursie plastycznym
nauczyciel: Alina Hładyniuk

Paulina Paluch
III miejsce w konkursie plastycznym
nauczyciel: Alina Hładyniuk

Monika Lewandowska
II miejsce w konkursie wiedzy o AIDS, nauczyciel: Beata Nowak-Przech
V miejsce w konkursie plastycznym, nauczyciel: Alina Hładyniuk