Osiągnięcia 2006/2007

Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych:

Laureaci konkursów przedmiotowych

historyczny               Paweł Królikowski – opiekun Dariusz Rał
fizyczny                   Grzegorz Szafrański – opiekun Irena Zdeb-Komorowicz
chemiczny                Mateusz Bach – opiekun Jolanta Kociuba
chemiczny                Karol Pietryczuk – opiekun Jolanta Kociuba

Finaliści konkursów przedmiotowych

j. angielski               Karol Głaz – opiekun Małgorzata Wrona
historyczny               Aleksandra Kiczuk – opiekun Dariusz Rał
historyczny               Paweł Królikowski – opiekun Dariusz Rał
fizyczny                   Grzegorz Szafrański – opiekun Irena Zdeb-Komorowicz
chemiczny                Mateusz Bach – opiekun Jolanta Kociuba
chemiczny                Karol Pietryczuk – opiekun Jolanta Kociuba

Finaliści szkolnego etapu konkursów przedmiotowych

biologiczny               Agnieszka Maj – opiekun Beata Kosecka
biologiczny               Katarzyna Kasprzak – opiekun Beata Kosecka
biologiczny               Katarzyna Romanek – opiekun Beata Kosecka
j. angielski               Żaneta Hunek – opiekun Małgorzata Wrona
j. angielski               Karol Głaz – opiekun Małgorzata Wrona
j. angielski               Kamil Pudełko – opiekun Małgorzata Wrona
historyczny               Aleksandra Kiczuk – opiekun Dariusz Rał
historyczny               Paweł Królikowski – opiekun Dariusz Rał
historyczny               Karol Głaz – opiekun Dariusz Rał
historyczny               Karolina Lewczuk – opiekun Dariusz Rał
historyczny               Sławomir Siuda – opiekun Dariusz Rał
fizyczny                   Dorota Bielak vel Bielecka – opiekun Irena Lisek
fizyczny                   Natalia Piłat – opiekun Irena Zdeb-Komorowicz
fizyczny                   Grzegorz Szafrański – opiekun Irena Zdeb-Komorowicz
chemiczny                Mateusz Bach – opiekun Jolanta Kociuba
chemiczny                Karol Pietryczuk – opiekun Jolanta Kociuba
chemiczny                Natalia Piłat – opiekun Eliza Gawryl
matematyczny          Grzegorz Szafrański – opiekun Urszula Kasprzak

 

Konkursy międzyszkolne

Paulina Kowalska
II miejsce w IV edycji Konkursu Recytatorsko-Krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej , lubelskiej poetki pokolenia Kolumbów”

Katarzyna Kasprzak, Katarzyna Stępięniak, Ewelina Legeżyńska
I miejsce w II edycji Międzyszkolnego Konkursu „Dzielnice Lublina”, nauczyciel: Alina Hładyniuk, Grażyna Zalewska

Paulina Kowalska
I miejsce w konkursie plastycznym „Jan Paweł II – sługa miłosierdzia”, nauczyciel: Alina Hładyniuk

Paulina Kowalska
tytuł laureata w Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej,

Paulina Kowalska
tytuł laureata w Festiwalu Herbertowskim,

Maciej Majewski
II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Alfik Matematyczny”,

Maciej Majewski, Magdalena Krawczyk, Grzegorz Szafrański
III miejsce w ogólnopolskim konkursie „MAT 2007”,

Agnieszka Maj
I miejsce w konkursie „Zawód przyszłości” zorganizowanym przez Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych, nauczyciel: Grażyna Polakowska-Łaszkiewicz

 

Osiągnięcia sportowe

Diana Łuszczewska, Sylwia Gorzkowska, Kinga Burzymowska, Natalia Piłat, Justyna Pluta, Adrianna Czerwonka, Magdalena Krawczyk, Agnieszka Jóźwiak
mistrzostwo województwa w siatkówce

Katarzyna Woźniak, Wioletta Miazio, Karolina Chudyga, Olga Mitrus, Natalia Kuziel, Justyna Maliszewska, Klaudia Nawrocka, Paula Kołodyńska, Marta Chrześćjan 
II miejsce w międzyszkolnym turnieju halowej piłki nożnej dziewcząt

Wyróżnienia

Agnieszka Żmuda
Międzyszkolny konkurs „Literacki Atlas Lublina”, nauczyciel: Maria Stępień

Paulina Kowalska
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Jan Paweł II – sługa miłosierdzia”, nauczyciel: Alina Hładyniuk

Paulina Kowalska
Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości księdza Jana Twardowskiego,

Katarzyna Stępniak, Katarzyna Kasprzak
Fizyka w Power Point , nauczyciel: Irena Lisek

Konkursy wewnątrzszkolne

V Gimnzajalny Turniej Językowy
Katarzyna Stępiniak I miejsce, nauczyciel: Małgorzata Gąszczyk
Karol Głaz II miejsce, nauczyciel: Maria Stępień
Aleksandra Kiczuk III miejsce, nauczyciel: Maria Stępień

Konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii”
Magdalena Kiczuk I miejsce, nauczyciel: Grazyna Tkaczyk
Karol Głaz II miejsce, nauczyciel: Maria Stępień
Karolina Pukaluk III miejsce, nauczyciel: Maria Kamola

Konkurs historyczny „Polska i Europa w XVII i XVIII wieku”
Ewelina Papierz i Katarzyna Ćwikła klasa 2e I miejsce, nauczyciel: Dariusz Rał
Magdalena Kiczuk i Tomasz Zadura klasa 2f II miejsce, nauczyciel: Dariusz Rał
Karolina Cudyga i Krzysztof Ostrowski klasa 2d III miejsce, nauczyciel: Dariusz Rał

Konkurs „Mistrz matematyki”
Grzegorz Szafrański mistrz , nauczyciel: Urszula Kasprzak
Łukasz Lenart wicemistrz, nauczyciel: Krystyna Lenartowicz

Konkurs „Mistrz fizyki”
Grzegorz Szafrański mistrz , nauczyciel: Irena Komorowicz

Konkurs „Polskie Parki Narodowe”
Katarzyna Kasprzak, Katarzyna Stępniak, Ewelina Legeżyńska I miejsce, nauczyciel: Beata Kosecka
Agnieszka Żmuda, Paweł Królikowski, Karol Głaz II miejsce, nauczyciel: Urszula Drozd
Agnieszka Maj, Karolina Pukaluk, Daniel Miażdżyk III miejsce, nauczyciel: Beata Kosecka

Konkurs „Wiedza i Komputer”
Konrad Maciąg I miejsce wśród klas III, nauczyciel: Urszula Łapińska
Agnieszka Kulawiuk, Karolina Lewczuk I miejsce wśród klas II nauczyciel: Grażyna Polakowska-Łaszkiewicz