Osiągnięcia 2007/2008

Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych:

Laureaci konkursów przedmiotowych

chemiczny               Wojciech Dynowski(IIIE) – opiekun Jolanta Kociuba
chemiczny               Karolina Lewczuk(IIIE) – opiekun Jolanta Kociuba

Finaliści konkursów przedmiotowych

Etap Wojewódzki

matematyczny        Michał Łokcewicz(IIIE) – opiekun Urszula Kasprzak
matematyczny        Agnieszka Kulawiuk(IIIA) – opiekun Krystyna Lenartowicz

chemiczny              Wojciech Dynowski(IIIE) – opiekun Jolanta Kociuba
chemiczny              Karolina Lewczuk(IIIE) – opiekun Jolanta Kociuba

Etap Okręgowy

j. angielski              Karolina Głuszak (IID) – opiekun Małgorzata Wrona
j. angielski              Maciej Majewski(IIIE) – opiekun Małgorzata Wrona
j. angielski              Żaneta Hunek(IIIE) – opiekun Małgorzata Wrona
j. angielski              Natalia Michal(IIE) – opiekun Elżbieta Błaziak

historyczny              Karolina Lewczuk(IIIE) – opiekun Dariusz Rał
historyczny              Ewelina Papierz(IIIE) – opiekun Dariusz Rał
historyczny              Magdalena Kiczuk(IIIE) – opiekun Dariusz Rał

krasomówczy           Barbara Księska(IIIE) – opiekun Grażyna Tkaczyk
krasomówczy           Monika Czępińska(IIIB) – opiekun Maria Kamola
krasomówczy           Mateusz Rybaczek(IIIB) – opiekun Maria Kamola

matematyczny          Jagoda Bogusz – opiekun Urszula Kasprzak
matematyczny          Maciej Majewski(IIIE) – opiekun Urszula Kasprzak
matematyczny          Karolina Szostak(IID) – opiekun Andrzej Giszczak

Konkursy międzyszkolne

Agata Ziembowicz(IIIC)
I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Literackim organizowanym w związku z obchodami Roku Herbertowskiego ogłoszonego przez Sejm RP.Konkurs odbył się 12 lutego 2008 roku
w Gimnazjum nr 19 im. Jana Czechowicza W Lublinie.
nauczyciel: Maria Stępień

Maciej Wójcik(IIE)
I miejsce za projekt znaczka poświęconego Tadeuszowi Kościuszce,
nauczyciel:Alina Hładyniuk

Paulina Kowalska(IID)
II miejsce w V edycji Konkursu Recytatorsko-Krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej , lubelskiej poetki pokolenia Kolumbów”,
nauczyciel:Maria Stępień

Agnieszka Kierepka(IIIA),Ewa Rentflejsz(IIIA),Urszula Kowal(IIIA)
II miejsce w Konkursie Ornitologicznym,
nauczyciel Urszula Drozd.

Ewelina Papierz(IIIE)
III miejsce w V edycji Konkursu Recytatorsko-Krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej , lubelskiej poetki pokolenia Kolumbów”,
nauczyciel:Grażyna Tkaczyk

Kacper Winogrodzki(IIIE)
IIi miejsce w Konkursie Recytatorskim im.Wincentego Pola,
nauczyciel: Grażyna Tkaczyk

Jakub Czuchański(IIB)
Iv miejsce w Konkursie poetycko-krasomówczym „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej”,
nauczyciel: Joanna Łoś

Barbara Poślińska(IID)
Wyróżnienie w Konkursie plastycznym organizowanym w zwiazku z obchodami Roku Herbetowskiego w xIv Liceum Ogólnokształcącym Im. Zbigniewa Herberta w Lublinie.

Osiągnięcia sportowe

I miejsce w piłce siatkowej chłopców w Gimnazjadzie Miasta Lublin w roku szkolnym 2007/2008
nauczyciel: Krzysztof Stańczyk

II miejsce w Czwartkach Lekkoatletycznych dla drużyny Gimnazjum nr 8

Paulina Kowalska(IID)
II miejsce w indywidualnym tenisie stołowym, w Gimnazjadzie Miasta Lublin,
nauczyciel: Małgorzata Świst

Hubert Korneluk (IIIa)
III miejsce w Międzygimnazjalnych Zawodach Strzeleckich,
nauczyciel: Krzysztof Stańczyk

IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewczšt w Gimnazjadzie Miasta Lublin dla drużyny Gimnazjum nr 8 

Piotr Witek (Ib)VI miejsce w tenisie stołowym,
nauczyciel: Małgorzata Świst

Udział Agnieszka Wasilik (IIIa) w turnieju tańca ludowego w Mołdawii

Wyróżnienia

Paulina Kowalska(IID)
Międzyszkolny Konkurs im.Wincentego Pola,nauczyciel: Maria Stępień

Karolina Lewczuk(IIIE)
za projekt znaczka poŚwięconego Tadeuszowi Kościuszce,
nauczyciel: Alina Hładyniuk

Konkursy wewnątrzszkolne

Karolina Głuszak( IId)
I miejsce w konkursie Master of English Culture, nauczyciel:
Małgorzata Wrona
dla Katarzyna Mazurek(Ic)
II miejsce w konkursie Master of English Culture, nauczyciel:
Monika Zacz
Katarzyna Ćwikła (IIIe)
III miejsce w konkursie Master of English Culture , nauczyciel:
Małgorzata Wrona