Osiągnięcia 2010/2011

Laureatka konkursu ogólnoświatowego:

  • II miejsce w kategorii wiekowej do 18 lat w Światowym Konkursie Plastycznym „Make Your Mark” w Anglii
    Natalia Rękas kl. 3 c gimnazjum

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów:

  • Kamil Miszta kl. 2a liceum

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin:

  • Katarzyna Kłyś kl. 2c gimnazjum
  • Patrycja Brogowska kl. 3b gimnazjum
  • Aleksandra Paździor kl. 3b gimnazjum
  • Kamil Miszta kl. 2a liceum

Konkursy międzyszkolne i olimpiady:

  • IV miejsce w „Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej”
    Drabik Izabella kl. 2 c LO, nauczyciel: Izabella Łukasik
  • I miejsce w konkursie plastycznym „Wieniawski na medal” pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin
    Wiejak Magdalena kl. 2 c gimnazjum, nauczyciel: Alina Hładyniuk
  • II miejsce w konkursie literackim
    Wójcik Katarzyna kl. 3 b gimnazjum, nauczyciel: Jolanta Migdał
  • I miejsce w konkursie „Na najciekawszą prezentację multimedialną na temat Portugalii i innych krajów portugalskojęzycznych”
    Wójtowicz Izabela kl. 3 B gimnazjum, nauczyciel: Grażyna Polakowska-ŁaszkiewiczMiędzyszkolny konkurs „Po angielsku”
  • I miejsce
    Chromiński Damian kl. 3 b gimnazjum, nauczyciel: Magdalena Bucoń
  • II miejsce
    Obara Łukasz kl. 3 c gimnazjum, nauczyciel: Magdalena Bucoń
  • III miejsce
    Matacz Maria kl. 2 c gimnazjum, nauczyciel: Magdalena Bucoń
  • II miejsce w konkursie „Ekologia w moim domu” w kategorii prezentacja multimedialna
    Jakimiec Dawid kl. 2 a LO, nauczyciel: Jolanta Kociuba, Grażyna Polakowska-Łaszkiewicz
  • II miejsce w konkursie na prezentację multimedialną „Zabawa bez dopalaczy” w II Mityngu Sportowo-Profilaktycznym
    Wójtowicz Izabella kl. 3 b gimnazjum, nauczyciel: Grażyna Polakowska-Łaszkiewicz
  • III miejsce w grze miejskiej w ramach trzeciej edycji Festiwalu „Ukraina w centrum Lublina”
    Tarasowska Wiktoria kl. 1 c LO, Gębała Kamila kl.1c LO, Magryta Bartosz kl. 2 a LO
  • III miejsce w zawodach Pierwszej Pomocy Przedmedycznej „Złote pięć minut”
    drużyna uczniów gimnazjum w składzie: Izabela Śmigielska kl. 3 b, Ewelina Różańska kl. 3 b, Dawid Brzozowski kl. 3 b, Karolina Flasińska kl. 3 c, nauczyciel: Małgorzata Świst
  • Wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorsko-Krasomówczym „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów”
    Magdalena Wiejak kl. 2 c gimnazjum, nauczyciel:Maria Kamola

Osiągnięcia sportowe:

  • Mistrzostwo w piłce siatkowej chłopców w Gimnazjadzie Miasta Lublin
    skład drużyny: Patryk Dobrzyński kl. 3 c, Łukasz Obara kl. 3 c, Damian Stadnicki kl. 3 c, Bartek Mitura kl. 3 c, Filip Charmas kl. 3 c, Paweł Witek Ikl. 3 c, Karol Szymuś kl. 3 b, Kamil Mackiewicz kl. 3 b, opiekun drużyny: Robert Wróblewski
  • IV miejsce w w Mistrzostwach Województwa w piłce siatkowej chłopców w ramach Gimnazjady 2010/2011
    skład drużyny: Patryk Dobrzyński kl. 3 c, Łukasz Obara kl. 3 c, Damian Stadnicki kl. 3 c, Bartek Mitura kl. 3 c, Filip Charmas kl. 3 c, Paweł Witek Ikl. 3 c, Karol Szymuś kl. 3 b, Kamil Mackiewicz kl. 3 b, opiekun drużyny: Robert Wróblewski
  • II miejsce w Gimnazjadzie Miasta Lublin w drużynowych tenisie stołowym w kategorii dziewcząt
    drużyna w składzie: Małgorzata Terentowicz kl. 2 c i Patrycja Karbowniczek kl. 3 c, opiekun drużyny: Małgorzata Świst
  • III miejsce w Gimnazjadzie Miasta Lublin indywidualnym tenisie stołowym w kategorii dziewcząt
    Patrycja Karbowniczek kl. 3 c, nauczyciel: Małgorzata Świst
  • IV miejsce w Gimnazjadzie Miasta Lublin indywidualnym tenisie stołowym w kategorii dziewcząt
    Małgorzata Terentowicz kl. 2 c, nauczyciel: Małgorzata Świst
  • III miejsce w II Turnieju o Puchar Dyrektora LCEZ w tenisie stołowym dziewcząt
    Małgorzata Terentowicz kl. 2 c gimnazjum, Magdalena Wiejak kl. 2 c gimnazjum, nauczyciel: Małgorzata Świst
  • I miejsce w wyścigu rowerowym klas I gimnazjum w II. Mityngu Sportowo-Profilaktycznym Tur de Zemborzyce
    Grabowski Maciej kl. 1 a, nauczyciele: Anna Dubielis, Iwona Powęzka, Robert Wróblewski
  • I miejsce w Turnieju piłki Siatkowej Ice Volley
    skład drużyny uczniowie gimnazjum: Patryk Dobrzyński kl. 3 c , Łukasz Obara kl. 3 c, Damian Stadnicki kl. 3 c, Bartek Mitura kl. 3 c, Filip Charmas kl. 3 c, Paweł Witek kl. 3 c, Karol Szymuś kl. 3 b , opiekun drużyny: Robert Wróblewski
  • I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 10 w Lublinie
    skład drużyny uczniowie gimnazjum: Dobrzyński Patryk kl.3 c, Stadnicki Damian kl.3 c, Witek Paweł kl.3 c, Mitrus Jakub kl. 2 b, Karbowniczek Patryk kl. 2 b, Sebastian Nowak kl. 3 c, Raczkowski Paweł kl. 2 c, Maciejewski Mateusz kl. 3 a, Żarnicki Michał kl. 3 c, Jakubowski Kamil kl. 3 c, nauczyciel Robert Wróblewski
  • III miejsce w II Turnieju o Puchar Dyrektora LCEZ w tenisie stołowym dziewcząt
    Małgorzata Terentowicz kl. 2 c gimnazjum, Magdalena Wiejak kl. 2 c gimnazjum, nauczyciel: Małgorzata Świst
  • VI miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
    skład drużyny (uczniowie gimnazjum): Sebastian Nowak kl. 3 c, Patryk Dobrzyński kl. 3 c, Łukasz Obara kl. 3 c, Patryk Karbowniczek kl. 2 b, Filip Hunek kl. 2 b, Damian Czapka kl. 2 c, Paweł Bartoszek kl. 2 c, Hubert Kijak kl. 2 a, Patryk Mikitka kl. 1 b, Jakub Drewnik kl. 3 b, opiekun: Małgorzata Świst

Konkursy wewnątrzszkolne:

Konkurs na film o szkole
  • I miejsce
    Monika Jones i Kamil Miszta kl. 2 a LO, nauczyciel: Grażyna Polakowska-Łaszkiewicz
  • II miejsce
    Ewelina Kowalczyk i Katarzyna Butrymowicz kl. 2 b LO, nauczyciel: Grażyna Polakowska-Łaszkiewicz
  • III miejsce
    Mateusz Kosik i Szymon Michalczyk kl. 1 a LO, nauczyciel: Grażyna Polakowska-Łaszkiewicz
  • Wyróżnienie
    Eliza Jeżowska i Magda Klimaszewska kl. 1a LO, nauczyciel: Grażyna Polakowska-ŁaszkiewiczKonkurs „Master of English” – w kategorii uczniowie gimnazjum
  • I miejsce
    Katarzyna Kłyś kl. 2 c, nauczyciele: Magdalena Bucoń, Hanna Cudna
  • II miejsce
    Natalia Rękas kl. 3 c, nauczyciele: Magdalena Bucoń, Cezary Dmowski
  • III miejsce
    Karolina Wilkołazka kl. 2 b, nauczyciele: Monika Mizak, Cezary DmowskiKonkurs „Master of English” – w kategorii uczniowie liceum
    • I miejsce
      Piotr Porębski kl. 2 b, nauczyciele: Elżbieta Błaziak, Urszula Łapińska-Łubniewska
    • II miejsce
      Sebastian Filip kl. 1 a, nauczyciele: Magdalena Bucoń, Grażyna Polakowska-ŁaszkiewiczFotograficzny konkurs biblioteki szkolnej „Zaczytani”
    • I miejsce
      Wiktoria Tarasowska, Kamilia Gębała kl. 1 c LO
    • II miejsce  ex aequo
      Agnieszka Pomarańska kl. 2 b gimnazjum oraz Gayane Shakhpazyan, Paula Warych i Aleksander Kostka kl. 2 a gimnazjum
    • III miejsce
      Wojtek Żurkowski kl. 1 a gimnazjum
    • Wyróżnienia
      Patrycja Iłowiecka, Mateusz Kosik, Paweł Królikowski, Szymon Michalczyk kl. 1 a LOKonkurs biologiczny „Wiedza o AIDS oraz ciało człowieka”
  • I miejsce
    Monika Jones kl. 2 a LO
  • II miejsce
    Ewelina Kowalczyk kl. 2 b LO
  • III miejsce
    Mateusz Kosik i Szymon Michalczyk kl. 1 aLOKonkurs chemiczny „Mam talent w wykonywaniu substancji chemicznych”
  • I miejsce
    Filip Charmas kl.  3 c gimnazjum, nauczyciel: Jolanta Kociuba
  • II miejsce
    Izabella Drabik kl. 2 c LO, nauczyciel: Jolanta Kociuba
  • III miejsce
    Kamil Mackiewicz kl. 3 b gimnazjum, nauczyciel: Jolanta Kociuba
  • I miejsce w konkursie z języka angielskiego na kartkę świąteczną
    Izabella Drabik kl. 2 c LO
  • II miejsce w konkursie języka angielskiego na kartkę świąteczną
    Mateusz Kudlak kl. 2 c LOMistrz w pisaniu równań reakcji chemicznych
  • klasy I – Wojciech Żurkowski kl. 1 a gimnazjum, nauczyciel: Jolanta Kociuba
  • klasy II – Katarzyna Zarzyka kl. 2 c gimnazjum, nauczyciel: Jolanta Kociuba
  • klasy III – Daniel Skowroński kl. 3 a gimnazjum, nauczyciel: Jolanta Kociuba